Lifting rzęs | Laminowanie rzęs & Botox

Laminowanie rzęs, czyli keratynowy lifting rzęs, to połączenie odżywiania, trwałego podkręcania i przyciemnienia rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości.
Jeśli Twoje naturalne rzęsy są cieniutkie i proste albo gdy z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs z laminowania będziesz bardzo zadowolona. Zabieg uniesie, pogrubi i podkręci rzęsy oraz je przyciemniBez uczucia ciężkości. Do tego wzmocni rzęsy naturalne i sprawi, że staną się bardziej widoczne
Lash botox wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs  nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały które działąją odżywczo i regenerująco na włos.
Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości na włos, odżwywiają, odmaładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost.
Preparaty są niezwykle bezpieczne i zawierają naturalne składniki tj. : olej migdałowy, olej macadamia, olej jojoba, olej arganowy, olej szafranowy, hydrolizowana keratyna, kolagen roślinny, kwas hialuronowy, gliceryna, kwas linolowy, pentanol, tokeferol ( wit.E), olejowa wit.C, pirydoksyna( wit. B6)


Jak wykonuje się ten zabieg?

ETAP 1. Przygotowanie:
Najpierw nasza stylistka odtłuszcza rzęsy i nakłada na skórę pod oczami płatek, którego zadaniem będzie zabezpieczenie dolnych rzęs przed sklejeniem się z górnymi, a także zabezpieczenie skóry pod oczami przed preparatami używanymi do zabiegu.
ETAP 2. Naniesienie odżywczego preparatu
Stylistka nakłada na powiekę górną specjalny silikonowy wałeczek, przypominający ten do włosów i"nakręca" na niego górne rzęsy, po czym pokrywa rzęsy odżywczym preparatem. Preparat wzmacnia rzęsy, sprawia, że są pogrubione i dzięki temu będą wydawać się bardziej gęste. Dodatkowo, po naniesieniu odżywczego preparatu dużo lepiej przyjmuje się kolorowy pigment (nie jest to henna!)
ETAP 3. Farbowanie:
Kiedy odżywczy preparat dobrze przeschnie, na rzęsy nakładana jest specjalna farba do rzęs w czarnym lub brązowym kolorze.
ETAP 4. Utrwalenie:
Na koniec zabiegu stylistka aplikuje keratynę, która utrwali wcześniej nanoszone preparaty i farbę. Każdy etap trwa około 15 minut. Ponadto, bardzo ważne jest, aby wszystkie preparaty dobrze wyschły. Dlatego zabieg będzie trwał około 60-90 minut.


laslift-lifting rzes-trwala na rzesy-podkrecanie rzes-lifting poznan-lash lift poznan-podkrecanie rzes poznan-trwala na rzesy poznan-kinga czarnecka-kamini makeup.laslift-lifting rzes-trwala na rzesy-podkrecanie rzes-lifting poznan-lash lift poznan-podkrecanie rzes poznan-trwala na rzesy poznan-kinga czarnecka-kamini makeup.

laslift-lifting rzes-trwala na rzesy-podkrecanie rzes-lifting poznan-lash lift poznan-podkrecanie rzes poznan-trwala na rzesy poznan-kinga czarnecka-kamini makeup.laslift-lifting rzes-trwala na rzesy-podkrecanie rzes-lifting poznan-lash lift poznan-podkrecanie rzes poznan-trwala na rzesy poznan-kinga czarnecka-kamini makeup.laslift-lifting rzes-trwala na rzesy-podkrecanie rzes-lifting poznan-lash lift poznan-podkrecanie rzes poznan-trwala na rzesy poznan-kinga czarnecka-kamini makeup.

laslift-lifting rzes-trwala na rzesy-podkrecanie rzes-lifting poznan-lash lift poznan-podkrecanie rzes poznan-trwala na rzesy poznan-kinga czarnecka-kamini makeup.


Kinga - Kamini Makeup
Tel.602-262-681
kinga@kaminimakeup.com• • • ŚLEDŹ MNIE • • •

★ SNAPCHAT: kamini_makeup★
★ FB: https://www.facebook.com/wizazystka.Poznan.Kinga.Czarnecka/ ★
 Instagram : www.instagram.com/kamini_makeup/ ★
BLOG: http://www.kaminimakeup.com/ ★
★ MAIL BIZNESOWY: kinga@kaminimakeup.com ★


★ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz